PODCAST AKA

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Podcastingu". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Povšimněte si podpory RSS! Weblog odkazuje nejen na české, ale i na anglické zdroje.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

13.6.06

Nové trendy - podcasting

Na adrese níže uvedené adrese najdete úvahu o podcastingu, ke které jsem přidal následující komentář.
"U článku bohužel chybí datum, takže nevím, jestli mám komentář vůbec psát. Ale podcasting podle mne jasnou perspektivu má, svědčí o tom spousty nových aktivit o kterých se zmiňuji ve svém weblogu věnovaném podcastingu. V žádném případě se nemíním připojit k žádné variantě typicky českého černobílého vidění věci, jako tomu bylo při vzniku digitální fotografie, elektronických knih a kdysi i u e-learningu. K podcastingu si najdou cestu ti, kdo to budou pro sebe považovat za přínosné. A to platí jak o posluchačích tak o tvůrcích. Kdo zůstane u klasiky, protože mu to bude lépe vyhovovat, ať se nevzrušuje - alespoň ne hned. Opakuje se situace z diskuzí o weblogu. Jenom proto, že je někteří lidé používají k exhibisionismu, nelze přehlédnout velký přímos pro jednoduché publikování komentovaných odkazků na odborná témata. Atd. Takže - zkusme být trochu v nadhledu a dejme vývoji i sobě šanci.".
Třeba Vás napadne využít možnost zůčastnit se diskuze o obsahu článku na uvedené adrese.
( Pozn.: Já jsem možnost přidání komentáře on-line u svého weblogu aktivoval, ale v zápětí jsem to musel opět zrušit, jelikož reakce osůbek nabízejících různé službičky byla fantastická a zdržovat se jejich rušením každý den se mi nechce.)
http://novetrendy.cz/index.php?itemid=34