PODCAST AKA

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se "Podcastingu". Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým. Povšimněte si podpory RSS! Weblog odkazuje nejen na české, ale i na anglické zdroje.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

8.9.06

The Project Management Podcast

Netrvalo dlouho a PODCASTING našel své významné místo i při sdílení poznatků v oblasti projektového managementu.
Místo dlouhého popisování, uvádím níže webovou adresu nového portálu, označeného názvem: "The Project Management Podcast". Takže jenom telegraficky: na portálu najdete celou řadu užitečných informací. Především tam najdete seznam více než 40-ti přednášek t.zv. "podcast episodes". Každý týden je zpřístupněna nová relace - nová přednáška, kterou si můžete poslechnout nebo si ji stáhnout k poslechu pomocí svémo MP3 přehrávače ( nebo odpovídajícího počítačového programu na PC či NB ).Tento týden je zpřístupněna 2. část přednášky prezidenta firmy TenStep pana Toma Mochala. Můžete si aktivovat i poslech první části, která byla na totéž téma: "Scalable Project Management metodologies - part 1".
Adresa nového portálu je:
www.thepmpodcast.com Jenom pozor na velikost souboru - ke stažení nebo k přímému poslechu na PC/NB volte raději rychlejší připojení.
Pro informaci přidávám odkaz na svůj nový weblog:
www.akamonitor.cz/SRM.htm

    .